Публічні закупівлі автобусів, трамваїв і тролейбусів — за передоплатою

Мінекономрозвитку наприкінці року взялося активно підтримувати замовників. Одна з його ініціатив — дозволити замовникам передоплату автобусів, тролейбусів, трамваїв навіть тоді, коли вони не будуть поставлені протягом поточного бюджетного періоду. І Уряд її підтримав.

Моніторинг публічних закупівель — уже скоро за законом

Тепер вимога — постачання протягом поточного бюджетного періоду — не поширюється на закупівлю у українських виробників автобусів, трамваїв та тролейбусів. А отже, вони зможуть розпочати виготовлення продукції наперед.

Публічні закупівлі без корупції? Будуть!

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
64121

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
9885

Основні засоби 2024

Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
170368

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді