Як головні розпорядники оцінюватимуть ефективність бюджетних програм за коштами місцевого бюджету

Держбюджет-2020: дев’ять таблиць для розрахунків

Мінфін на своєму офіційному веб-сайті у розділі «Проєкти нормативно-правових актів у 2020 р.» підрубрики «Проєкти нормативно-правових актів» рубрики «Законодавство» оприлюднив для обговорення проєкт наказу «Про затвердження Інструкції щодо здійснення оцінки ефективності бюджетних програм головними розпорядниками коштів місцевого бюджету».

Як головні розпорядники оцінюватимуть ефективність бюджетних програм за коштами місцевого бюджету

Ефективність бюджетних програм оцінюватимуть на всіх стадіях бюджетного процесу. Оцінка ефективності передбачає заходи з моніторингу, аналізу та контролю за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів.

Інструкція описує як проводити оцінку ефективності бюджетних програм:

  • під час складання прогнозу та проєкту місцевого бюджету;
  • під час виконання місцевого бюджету;
  • за звітний період.

Додатками до Інструкції є форми:

  • обґрунтування пропозицій щодо внесення змін до розпису місцевого бюджету;
  • результати оцінки ефективності бюджетної програми за 20___ рік.

Зауваження та пропозиції до проєкту наказу Мінфін прийматиме у письмовій/електронній формі протягом 20 робочих днів з дня його оприлюднення (тобто до 17.04.2020).

Із офіційного веб-сайту Мінфіну

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100075

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40511

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68010

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3721

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді