Старт роботи СЕП у режимі 23/7 перенесли у зв’язку з карантином

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

НБУ повідомив, що переніс строк запровадження роботи системи електронних платежів Національного банку України (далі — СЕП) у режимі 23/7. Це зумовлено розумінням труднощів, які виникли у персоналу банків y зв’язку із встановленням на території України карантину та заходами щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.

Старт роботи СЕП у режимі 23/7 перенесли у зв’язку з карантином

Новий регламент роботи СЕП буде запроваджено через 30 календарних днів із дня закінчення карантину. НБУ повідомить про це додатково.

Нагадаємо, що раніше Національний банк планував перехід СЕП на розширений регламент роботи з 01.04.2020, що передбачало доступність системи для проведення міжбанківських платежів 23 години на добу 7 днів на тиждень.

Із офіційного веб-сайту НБУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100085

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40520

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68016

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3725

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді