Що та в якій кількості придбавати для навчальних кабінетів початкової школи

Організація роботи бухгалтерської служби

Учора, 24.03.2020, набрав чинності наказ МОН «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи» від 07.02.2020 № 143. За кожним окремим видом засобу навчання/обладнання визначено їх кількість:

  • демонстраційний примірник (не менше одного на клас);
  • комплект, необхідний для роботи в групах (один примірник на 5–6 здобувачів освіти);
  • комплект для фронтальної роботи (не менше ніж один примірник на двох здобувачів освіти);
  • комплект на клас (на кожного здобувача освіти).

Що та в якій кількості придбавати для навчальних кабінетів початкової школи

Кількість одиниць засобів навчання та обладнання, що входять до комплектів, визначають з урахуванням середньої наповнюваності класу закладу загальної середньої освіти.

Із наказу МОН «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкової школи» від 07.02.2020 № 143

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3539

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34661

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5585

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29030

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді