COVID-19: список ліків та перша допомога при симптомах коронавірусу

Більшість бухгалтерів перейшли на відддалену роботу на час карантину, але є й ті, кому потрібно бути в офісі, незважаючи на загрозу COVID-19. Як уберегти себе, які ліки приймати, якщо захворіли на коронавірус, де взяти кисень - про все це докладно розповів Доктор Комаровський у своєму новому відео. Бережіть себе!

Доктор Комаровський нагадує, що у будь-якій ситуації потрібно сподіватися в першу чергу на себе. Тому наполягає на необхідності вивчити на зубок алгоритм надання допомоги при симптомах коронавірусу.

Також Доктор Комаровський чітко дає відповідь на питання, чи можна використовувати нурофєн, а саме ібупрофен при коронавірусі.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
64118

Військовий збір 2024

Військовий збір наповнює державний бюджет, тож для місцевих бюджетів він не відіграє особливої ролі. Однак бухгалтери держорганів, ОМС, бюджетних установ мають знати правила його утримання із доходів, що нараховують держслужбовцям, посадовим особам місцевого самоврядування, працівникам чи іншим фізичним особам.
9876

Основні засоби 2024

Основні засоби це матеріальні активи, без яких жодна установа, держорган, ОМС функціонувати не зможе. Та не усі матеріальні активи є основними засобами. Розглянемо детальніше, що таке основні засоби установи та які вони бувають у 2024 році.
170361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді