5 факторів розрахунку очікуваної вартості
Уряд встановив, що за нормою № 1-загальновійськова за рахунок держави харчуватимуть військовослужбовців, працівників органів військового управління, військових частин, військових навчальних закладів, установ, організацій Збройних Сил, які:
- залучені до цілодобового виконання завдань на період встановленого Урядом карантину;
- у зв’язку з карантином перебувають в ізоляції (на лікуванні) у військових частинах, військових навчальних закладах, установах, організаціях Збройних Сил.

Окрім цього, цим особам видаватимуть 1,5 л води питної бутильованої.
Із постанови КМУ «Про внесення змін до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань» від 20.03.2020 № 237
►Організація закупівельної роботи з урахуванням змін ►Порядок проведення спрощених закупівель ►Закупівлі на суму до 50 тис. грн ►Алгоритм проведення процедури відкритих торгів ►Договір про закупівлю ►Державне регулювання та контроль у сфері закупівель ■ КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА■
Як належним чином оформити наказ про введення в експлуатацію основних засобів в бюджетних установах – дивіться у зразку, також додаємо приклад заповнення 2025.
Попри активне використання безготівкових розрахунків, касові операції залишаються актуальними для бюджетних установ. Розглянемо, як вести касу в 2025 році: які форми застосовувати, як правильно оприбутковувати готівку, які документи оформлювати та які граничні суми встановлені для розрахунків готівкою.
Первинні документи — це підстава відображати господарські операції в обліку. Які ж вимоги до складання первинних документів та їх взаємозв’язок з фінансовою звітністю — розповідаємо в консультації
Типова кореспонденція субрахунків — це інструмент, що допомагає бухгалтерам бюджетної сфери відображати господарські операції в обліку згідно з нормативами. У консультації розберемо, як застосовувати типову кореспонденцію, які субрахунки використовуються для внутрішнього переміщення активів, передачі в оренду, безоплатної передачі тощо.
Щороку установи проводять інвентаризацію розрахунків, аби перевірити, чи правильно відображені в бухобліку дебіторська і кредиторська заборгованості. Інвентаризаційна комісія складає акти інвентаризації, та передумовою їх складання є акт звірки взаєморозрахунків. Розглянемо, що це за документ та як діяти, якщо знайшли розбіжності в обліку.