Антикризові закупівлі: формуємо список постачальників

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

У багатьох закупівельників – гаряча пора. Швидко провести антикоронавірусні закупівлі мають ті з них, чия діяльність безпосередньо пов’язана з медичним забезпеченням населення країни. Та й звичайні закупівельники нині поспіхом закуповують дизінфекційні розчини, маски. Пояснимо, як в умовах карантину швидко знайти постачальників.

Для пошуку постачальників можна використовувати аналітичні інструменти. Це особливо актуально зараз, коли ажіотаж спричинив дефіцит деяких товарів, зокрема засобів індивідуального захисту.

Так, сформувати список потенційних постачальників зручно за допомогою Публічного модулю BI Prozorro.

Антикризові закупівлі: формуємо список постачальників

Все просто:

  • фільтруєте закупівлі за ключовими словами;
  • переходите на лист учасників;
  • ставите галочку, щоб система показала контакти;
  • вивантажуєте собі таблицю.

Інструмент також дозволяє перевірити ризикованість постачальників та звузити пошук за регіоном.

Антикризові закупівлі: формуємо список постачальників
ІЛЛЯ БІБОВ,експерт із впровадження аналітичних інструментів DOZORRO, ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна»
Замовники часто шукають, як автоматизувати процеси та пришвидшити роботу. Допоможуть у цьому інструменти від проєкту DOZORRO

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді