Як знайти надійного постачальника: покрокова інструкція

COVID-19: гарячі новації від влади

Багато замовників вперше зіштовхнулися із закупівлею засобів індивідуального захисту. Крім того, значний ажіотаж на ці товари призвів до дефіциту.

Інструкція для пошуку постачальників в BI Prozorro допоможе швидко знайти постачальників, які найімовірніше мають товар, що вам потрібен.

Як знайти надійного постачальника: покрокова інструкція

Як це зробити:

  1. Знайти тендери, де закуповували товар
  2. Вивантажити дані в таблицю
  3. Вибрати максимально надійних постачальників
  4. Звузити перелік за регіоном
  5. Додаткові перевірки надійності постачальників
  6. На яку ціну орієнтуватися

Зверніть увагу! За ключовими словами у ваш відбір можуть потрапити і не зовсім ті закупівлі, що вас цікавлять. Тому після вивантаження даних радимо приділити трохи часу, щоб прочитати усі назви закупівель у колонці «Лот» і видалити помилкові.

Якщо ви точно слідуватимете Інструкції, то отримаєте список надійних постачальників, орієнтовні ціни на товар і ви можете приступати до переговорів і вибору постачальника.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3579

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34687

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5604

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29060

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді