Віддалена робота для держслужбовців: вимоги та правила

Як повідомлялося раніше, згідно з Наказом № 39-20 державні службовці отримали можливість перейти на режим дистанційної роботи. Наразі Нацагентство України опублікувало роз’яснення стосовно умов провадження даного режиму роботи.

Віддалена робота для держслужбовців: вимоги та правила

Зокрема було наведено перелік заходів, яких має вжити Керівник державної служби:

  • надати доручення службі управління персоналом підготувати зміни до Правил внутрішнього службового розпорядку;
  • забезпечити ознайомлення трудового колективу із зазначеними змінами та довести оновлені правила до відома всіх держслужбовців цього органу під підпис.

Держслужбовець, що переходить на віддалену роботу, має також провести ряд дій стосовно цього:

  1. Усно узгодити виконання завдань віддалено з безпосереднім керівником та керівником самостійного структурного підрозділу;
  2. Підготувати перелік завдань для віддаленої роботи з термінами їх виконання;
  3. Письмово погодити такі завдання з безпосереднім керівником та керівником самостійного структурного підрозділу (за наявності) шляхом підписання, затвердження, використанням засобів комунікацій (наприклад, електронною поштою).

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72398

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12598

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47970

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9280

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді