Як оформити допомогу по безробіттю віддалено

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

Як оформити допомогу по безробіттю віддалено

З 31 березня вступила в дію постанова Кабінету Міністрів №244, згідно з якою змінено порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку громадян, що шукають роботу.

Згідно з цією постановою статус безробітного під час дії карантину даватимуть одразу після подання заяви безробітним, а допомогу нараховуватимуть з першого дня його реєстрації у відповідному органі.

Тож заяв має бути дві: про надання статусу безробітного та про призначення допомоги по безробіттю.

Оскільки відповідною постановою Кабміна дозволяється оформляти допомогу віддалено, для цього необхідно зробити декілька кроків:

  • Надіслати скани копій документів на електронну адресу місцевого центру зайнятості. Необхідними для цього документами є: паспорт, ІПН, документ про освіту, трудова книжка та дві заяви, про які ми писали вище.
  • Вказати свої контактні дані, а саме електронну адресу та номер телефону.

На період карантину безробітним дозволяється не відвідувати центр зайнятості. Однак після його завершення безробітному необхідно подати всі необхідні документи не пізніше, ніж за 10 днів.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5154

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47769

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
70144

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
882

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62432

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді