Допомога при народженні дитини: дистанційне оформлення під час карантину

Мінсоцполітики виклав алгоритм дій по оформленню та отриманню грошової допомоги при народженні дитини під час карантину.

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

Допомога при народженні дитини: як оформити під час карантину

По-перше, необхідно авторизуватися на сайті Міністерства соціальної політики за допомогою електронної пошти або кваліфікованого електронного підпису (КЕП). Другий варіант дасть можливість не з’являтися до органу соцзахисту населення аби підписати заяву особисто.

По-друге, заповнити електронну заяву на призначення допомоги. Також необхідно буде ввести дані зі свідоцтва про народження дитини, паспортів батьків, їхні ІПН та номер банківського рахунку, на який надходитиме допомога, прописку та місце фактичного проживання. Заява має містити кваліфікований електронний підпис (або фактичний підпис).

Рішення про призначення допомоги надійде на вказану електронну адресу впродовж двох тижнів з дати подання заяви.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5138

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47714

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
70126

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
875

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62364

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді