Інфекційні лікарні профінансують на суму більш 333 млн грн

Усі 18 лікарень, що подали свої пропозиції на надання допомоги за Програмою медичних гарантій, розташовані в різних регіонах країни. На їх фінансування передбачено 333 962,2 тис. грн.

Форма 1-ПВ (квартальна) 2020 СКАЧАТИ

Інфекційні лікарні профінансують на суму більш 333 млн грн

Про це повідомила Національна служба здоров’я України на Урядовому порталі.

Загалом НСЗУ перерозподілила 906 млн грн з програми медичних гарантій, а рішенням Уряду їх було направлено у регіони на підтримку лікарень під час пандемії.

Очільниками областей та регіональними Департаментами охорони здоров’я було обрано 242 медичні заклади по всій території України, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Вимоги щодо відбору цих закладів затверджено головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком (розпорядження №7 від 27.03.2020 року), і їх список буде збільшуватися у разі потреби.

Загалом, за інформацією, наданою керівниками закладів та місцевими департаментами охорони здоров’я, у 242 лікарнях є в наявності 12 тис. інфекційних ліжко-місць, більше 1700 місць у відділеннях інтенсивної терапії та понад 1800 апаратів штучної вентиляції легень.

Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263141

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3093

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54676

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді