Вплив карантину на попит робочих місць у цифрах

Як повідомив Нацбанк у своєму звіті, кількість нових вакансій на ринку праці продовжує зменшуватися, хоча і меншими темпами, аніж в перший тиждень карантину.

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

Вплив карантину на попит робочих місць у цифрах

Зазначено, що за 2 тижні кількість вакансій знизилася на 34%. При цьому кількість нових резюме після зниження на першому тижні карантину далі практично не змінювалась.

Наприклад, у Києві через обмежувальні заходи з протидії коронавірусу вимушено взяли відпустки близько 500 тис осіб. Як зазначив міський голова столиці Віталій Кличко, люди, які залишились без роботи, потребують державної підтримки. Бюджет суто Києва не впорається з таким навантаженням.

За його словами, президент запевнив, що відповідне питання планують вирішувати грошовими виплатами кожному, хто вимушено не працює.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
306070

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
72493

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
14856

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді