Стартувала Всеукраїнська школа онлайн: для яких класів розроблена програма

Сьогодні, 6 квітня 2020, розпочалися заняття у Всеукраїнській онлайн-школі для учнів 5-11 класів. Програма дистанційного навчання була розроблена спеціально для школярів в умовах карантину.

Антикризовий онлайн марафон - ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Стартувала Всеукраїнська школа онлайн

Вже з 10 години ранку, на YouTube-каналі МОН можна переглянути уроки для старших класів. Публікуватимуться вони за розкладом, а під відео учень знайде домашнє завдання з теми онлайн-уроку.

Також можливо завантажити розклад з темами на весь тиждень, окремий для кожного класу.

НЕ ПРОПУСТІТЬ Звіт про виконання державного замовлення: особливості

Крім того, уроки транслюватимуться українськими телеканалами:

5 клас – Плюс-Плюс та 112 Україна

6 клас – ZOOM та News One

7 клас – 5 канал та ZIK

8 клас – Індиго та УНІАН

9 клас – Рада та UA:Культура

10 клас – UA:Перший

11 клас – М1

Вони проходитимуть за стандартною схемою – з понеділка по п’ятницю з 10:00. Транслюватимуться уроки з української мови, української літератури, історії України, всесвітньої історії, англійської мови, фізики, алгебри, геометрії, географії, хімії та біології.

Для учнів молодшої школи доступні записи відео-уроків на YouTube-каналі "Новости 11 канал".

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81441

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2169

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264577

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді