ЗМІНЕНО умови розрахунку та сплати податку на прибуток для закладів охорони здоров’я

З 2 квітня 2020 року в дію вступив новий закон, що регулює умови розрахунку та сплати податку на прибуток для закладів охорони здоров’я на період дії карантину.

Організація роботи бухгалтерської служби

Зменшення оподатковуваного фінрезультату на час дії карантину

Згідно з Законом №540 від 30.03.2020, тимчасово при визначенні фінрезультату для закладів охорони здоров’я державної або комунальної власності, які уповноважені здійснювати закупівлі у сфері охорони здоров’я і є платниками на прибуток, розмір фінрезультату до оподаткування буде:

По-перше, зменшуватися на суму доходів внаслідок отримання ними:

  • лікарських засобів, засобів індивідуального захисту, дезінфекційних засобів і антисептиків;
  • медичного обладнання, медичних виробів, лабораторного обладнання і реагентів для лабораторних досліджень, розхідних матеріалів для надання медичної допомоги;
  • продуктів харчування або товарів, визначених Кабміном і спрямованих на боротьбу з коронавірусною інфекцією.

По-друге, збільшуватись на суму витрат, внаслідок використання ними коштів або товарів, зазначених в попередньому пункті.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74399

Плата за землю – земельний податок 2024. Сплата земельного податку, строки, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю 2024.
45821

Екологічний податок 2024: ставки і строки

Екологічний податок 2024 в Україні сплачують, зокрема, й бюджетні установи. Хто платники екологічного податку, які строки оплати й звітування – все це у даному огляді.
10738

Декларація про доходи

Податкова декларація про майновий стан і доходи – за якою формою звітувати у 2024 році за 2023 рік.⚡️Знайдете тут зразок заповнення декларації про доходи та рекомендації для отримання податкової знижки.
56127

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після запровадження воєнного стану надання матеріальної допомоги працівникам не було скасовано, хоча трудове законодавство зазнало великих змін.
259913

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді