Професійні стандарти зміняться: що чекає бухгалтера та кадровика

Як повідомила Верховна Рада України на офіційному порталі, 6 квітня відбулося перше засідання Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів в режимі онлайн-конференції. На цьому засіданні розглядалося кілька питань, зокрема про підготовку до першого читання проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації, як фактору адаптації та мобільності українця №2481.

Пошук по Класифікатору професій

Класифікатор професій буде оновлено

Голова Комітету Галина Третьякова доповіла, що цим законопроектом планують роз’яснити низку важливих моментів, таких як визначення змісту термінів «вид занять (професія)», «професійна кваліфікація (повна професійна кваліфікація, часткова професійна кваліфікація)», порядок ведення Класифікатора професій, встановлення порядку затвердження професійних стандартів, та інші.

Якщо законопрект буде прийнято, відповідні зміни внесуть до Кодексу законів про працю України та Закону України «Про оплату праці».

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
50835

Господарський договір бюджетної установи

Господарський договір бюджетної установи – типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?
16596

Копія наказу про звільнення – зразок

Замість трудової книжки закон передбачає інший обов’язковий документ, який треба видати під час звільнення – копія наказу про звільнення.
66881

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді