НАДС роз’яснило, що вихідну допомогу у розмірі шести посадових окладів за останньою посадою виплачують держслужбовцю, звільненому з посади державної служби категорії «А» на підставі:
- частини першої статті 87-1 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII (далі — Закон № 889) — за умови, що йому жодного разу не було запропоновано переведення на будь-яку вакантну посаду державної служби не нижче категорії «Б» у держорганах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України;
- частини п’ятої статті 87-1 Закону № 889 — в останній день граничного строку його перебування поза штатом держоргану.
-40% на вартість навчання Антикризові заходи та оплата роботи в умовах карантину
Не виплачують її якщо:
- держслужбовця звільнили/перевели до завершення граничного строку перебування за штатом держоргану;
- держслужбовець тричі відмовився від переведення на запропоновану вакантну посаду державної служби;
- держслужбовцю запропонували принаймні одну вакантну посаду державної служби, однак до завершення граничного строку перебування поза штатом держоргану його не було звільнено у зв’язку з переведенням до іншого держоргану.
Із роз’яснення НАДС «Щодо припинення державної служби окремих державних службовців, які перебувають поза штатом держаного органу після завершення визначеного граничного строку» від 31.03.2020 № 90-р/з
Загальнодержавний карантин втрутився у діяльність усіх бюджетних установ та вніс корективи у їхню роботу. Одні працівники можуть виконувати свою роботу дистанційно, а інші — ні. Як бути з оплатою, кому яких гарантій дотримувати? Розібратися із цим допоможе тижневик Головбух: Бюджет.