Зміна назви підприємства - чи проводити повторну атестацію робочих місць

Теми:
Згідно з п. 7 розділу І Державних санітарних норм та правил № 248, умови праці - це сукупність факторів виробничого середовища і трудового процесу, які впливають на здоров'я і працездатність людини під час виконання нею трудових обов'язків. Тому в даному питанні фактор зміни умов праці на підприємстві є ключовим.

План перевірок Держпраці на 2020 рік ⋙

Повторна атестація робочий місць – чи проводити при зміні назви підприємства

А саме, зміна лише назви підприємства не може бути підставою для переатестації робочих місць при умові відсутності зміни умов праці.

Як запровадити правила внутрішнього трудового розпорядку

Проте, повторної атестації робочих місць в новоутвореному підприємстві не уникнути, у випадку:

  • якщо на підприємстві було змінено не лише назву, але й умови праці;
  • за умови, що нова організація не є правонаступником попередньої.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Цивільно-правовий договір з працівником – зразок

Поговоримо про ЦПД договір – визначення, лікарняні, ЄСВ, термін дії, а також небезпечні формулювання, що можуть призвести до штрафів. Розглянемо, що краще: трудовий або цивільно-правовий договір, приклади оподаткування. Наводимо зразок договору.
305563

Строковий трудовий договір для працівника – зразок

Щоб замінити тимчасово переведеного або відстороненого працівника, а також вчасно регулювати кількість працівників в установі залежно від обсягу надаваних послуг роботодавець може приймати працівника на роботу за строковим трудовим договором (або контрактом).
72379

Дистанційна робота в держорганах, ОМС, бюджетних установах

Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
14800

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді