Електронний кабінет ДПС: як правильно подавати звіти

Треба звернути увагу, що для подання електронної звітності Розділ «Листування з ДПС» не підходить.

Отримайте -40% на Експрес-курс для керівників та фахівців бухгалтерської служби

Електронний кабінет ДПС: як правильно подавати звіти

Як зазначалося раніше, в рамках дії карантинних обмежень податкову звітність рекомендовано надавати в електронному вигляді, зокрема використовуючи сервіс «Електронний кабінет».

Для подання такої звітності треба використовувати розділ «Введення звітності» у форматі файлу *.XML, який доступний для технічної обробки податкового звіту. А розділ «Листування з ДПС» (документи у форматі файлу *.PDF) для подання електронної звітності не підходить.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54718

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2537

Як розрахувати середньооблікову кількість штатних працівників

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання. Адже є сумісники, декретниці, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розглянемо, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
51407

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді