Мінцифри хоче контролювати дотримання режиму самоізоляції: яким чином

Мінцифри запустило новий мобільний додаток «Дій вдома», головною метою якого є контроль дотримання режиму самоізоляції громадян для запобігання поширення коронавірусної інфекції.

ЗРАЗОК Заяви за свій рахунок через карантин

«Дій вдома» і не хворій!

Застосовуватися цей додаток має, в першу чергу, громадянами, які потрапили в «групу ризику» зараження, а саме:

  • особи, що повернулися з країн, де зафіксовано спалах COVID-19;
  • контактували з хворими;
  • хворіють на COVID-19 та перебувають на домашньому лікуванні або мають симптоми інфекції.

Звіт з праці: НЕ ПРОПУСТІТЬ

Працює новий застосунок наступним чином:

  • За допомогою застосунку особа реєструється у місці проходження ізоляції;
  • Кілька разів на день людині приходитимуть сповіщення про необхідність завантажити підтвердження перебування вдома (FaceID, селфі та разове зняття геолокації).
  • Фото перевірятимуться на достовірність за допомогою штучного інтелекту.

Як коментує Мінцифри, в основу ідеї створення такого додатку ліг ефективний зарубіжний досвід, подібні програми вже функціонують Польщі, Грузії, Ізраїлі, Китаї, Південній Кореї тощо.

За інформацією сайту Мінцифри

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Індексація зарплати 2025

Про правила для нарахування індексації у 2025 році та як індексувати зарплату протягом 2025 року, якщо оклад змінюється – роз'яснить експерт на прикладах у статті.
106629

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405851

Зразки наказів про звільнення

Треба наказ про звільнення? Скачайте готові зразки наказів про звільнення: типові формулювання для різних ситуацій — від звільнення за власним бажанням до скорочення штату.
95

Кошторис бюджетної установи – зразок складання та особливості

Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
180297

Розробляємо первинні документи для обліку запасів

Нові типові форми первинних документів для обліку господарських операцій із запасами діють з початку 2023 року. Тож установи мають їх використовувати, а за галузевої потреби розробити та затвердити додаткові самостійно. Як визначити реквізити та форму, читайте у статті.
6709

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді