Як заповнити звіт 2-інвестиції (квартальна)

Теми:
Звіт 2-інвестиції включає відомості про обсяги капітальних інвестицій у активи за рахунок коштів державного чи місцевого бюджетів. Розглянемо, за якою формою і як його складати.
СКАЧАТИ Календар подання статистичної звітності 2020
Чинні бланки статистичної звітності 2020 шукайте у Загальному табелі (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2020 рік, який розміщений на сайті Держстату. Статистичний звіт про капітальні інвестиції ми додаємо нижче.
Квартальну форму подавайте 4 рази на рік, не пізніше 25 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Річна форма подається не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним.
Звіт 2-інвестиції Квартальну форму звіту за розділами І-ІІ складаємо за даними бухгалтерського обліку за кожен квартал окремо (не наростаючим підсумком).
Річний Звіт 2-інвестиції заповнюємо за розділами:
  • І-ІІ — на основі квартальних звітів шляхом підсумку їх показників за кварталами року;
  • ІІІ-V — на основі даних бухгалтерського обліку за рік.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
677

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
263401

Облік відпусток

Роботодавець зобов’язаний вести облік відпусток, що надають працівникам. І хоча цю вимогу визначає стаття 10 Закону про відпустки, яка врегульовує порядок надання щорічних відпусток, все ж обліковувати потрібно всі види відпустки у розрізі працівників. Їх обліковує кадрова служба установи або спеціаліст, на якого покладені обов’язки з кадрового обліку, але не бухгалтер. Бухгалтер ні до оформлення відпусток, ні до їх обліку відношення немає.
3100

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді