Свіжий номер «Головбух: Бюджет» № 2018/01

Теми:

Читайте у свіжому номері «Головбух: Бюджет» № 2018/01 багато цікавого і корисного. А саме:

Як із 1 січня змінилися соціальні стандарти

Новий рік — новий державний бюджет. А для бухгалтера — нові показники мінзарплати і прожиткового мінімуму, від яких залежать розміри соцвиплат працівникам. Для вас — вісім зручних таблиць, які допоможуть під час розрахунків

Оформлюємо трудові відносини з педпрацівниками після утворення ОТГ

Чи потрібно звільняти, переводити або переміщувати працівників закладів освіти, які перейшли у підпорядкування ОТГ? Що записувати в трудові книжки таких працівників?

Як у Примітках до річної фінзвітності ф. № 5-дс поінформувати про основні засоби

Дізнайтеся,  як заповнити розділ I «Основні засоби» форми № 5-дс та які показники розділу І мають відповідати показникам інших звітів

Як у Примітках до річної фінзвітності ф. № 5-дс поінформувати про нематеріальні активи

Як заповнити розділ ІІ «Нематеріальні активи» форми № 5-дс та як показники розділу ІІ мають відповідати показникам інших звітів, — читайте у свіжому номері

Як у Примітках до річної фінзвітності ф. № 5-дс поінформувати про капітальні інвестиції

У статті про те, як заповнити розділ IІІ «Капітальні інвестиції» форми № 5-дс та які показники розділу ІІІ мають відповідати показникам інших звітів

Також прочитатйе:

Передплатили періодичні видання на 2018 рік: чи відображати у ф. № 7д, № 7м

Чи можна використати кошти, які перерахували торік наперед за неотримані послуги

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54514

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86358

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228635

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71461

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді