Змінено терміни подачи Е-декларації та проведення конкурсу на посади держслужби

На засіданні Комітету з питань бюджету ВРУ вирішили доповнити законопроєкт № 3279 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Е-декларації та конкурс на посади державної служби

Зокрема, е-декларації за 2019 рік особи, уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зможуть подавати не до 01.06.2020, а у період не пізніше останнього числа місяця, наступного за місяцем, в якому відмінять карантин.

Також на період дії карантину та протягом 30 днів з дня його відміни, закон заборонятиме проведення конкурсів на посади державної служби та призначення на такі посади за результатами конкурсу.

Із висновку Комітету з питань бюджету ВРУ до законопроєкту № 3279

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
72399

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12598

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
47970

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47190

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9280

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді