Мінфін отримає дані для верифікації державних виплат

Мінфін оприлюднив для обговорення проєкт спільного наказу Мінфіну, Мін’юсту «Про затвердження Порядку та умов надання Міністерству фінансів України відомостей про фізичних осіб з Державного реєстру актів цивільного стану громадян».

Мінфін отримає дані для верифікації державних виплат

Порядок та умови регламентують процедуру надання Мінфіну відомостей з Державного реєстру актів цивільного стану громадян:

  • про народження фізичної особи та її походження;
  • шлюб, розірвання шлюбу;
  • зміну імені;
  • її смерть.

Це дозволить Мінфіну виконувати повноваження з контролю за дотриманням бюджетного законодавства в частині верифікації та моніторингу державних виплат, підвищення адресності державних виплат, сприяння розбудові системи соціального забезпечення, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів.

Із зазначеним проєктом наказу можна ознайомитись у розділі «Проекти нормативно-правових актів у 2020 р.» підрубрики «Проекти нормативно-правових актів» рубрики «Законодавство» офіційного веб-сайту Мінфіну.

Із офіційного веб-сайту Мінфіну

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Бюджетні кошти на Є-дата

Дізнайтеся нюанси та строки оприлюднення інформації про використання бюджетних коштів на веб-порталі Є-data, аби уникнути штрафів і відповідальності за Є-data 2024 року.
100250

Коди бюджетної класифікації доходів

Коди бюджетної класифікації доходів (КБД) важливо знати всім суб’єктам господарювання, включаючи й бюджетні установи, адже всі сплачують податки, збори, інші обов’язкові платежі до державного чи місцевого бюджетів.
40763

Реєстраційна картка для отримання КЕП – бланк та зразок

Реєстраційна картка для юридичної особи для отримання кваліфікованого електронного підпису (КЕП) змінювалися неодноразово. У публікації – актуальна реєстраційна картка для електронних ключів - бланк і зразок її заповнення.
68107

Витрати на освітню субвенцію у 2024 році

Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
3776

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді