Тотальне переведення у безготівку розрахунків у держсекторі: що задумали Нацбанк та Мінцифри

Мінцифри у співпраці з Нацбанком запустять навчальний курс для українців на порталі «Дія».

«Дія» буде підвищувати фінансову грамотність населення

Про це повідомляє прес-служба НБУ. На курсі будуть розповідати про платіжні картки, платежі за допомогою смартфона та «розумного» годинника, кредитні ліміти та безпеку розрахунків в Інтернеті.

Це перший крок до «тотального переведення у безготівку розрахунків у держсекторі».

Зразок заповнення Таблиці 6 Звіту з ЄСВ за березень 2020 року

Як заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, меморандум, який підписали Мінцифри та Нацбанк, допоможе, у тому числі, вдосконалити систему верифікації та ідентифікації громадян і бізнесу, а також спростити наявні для цього механізми та створити більш сучасні. Зокрема, це стосується е-резидентства. Цей інструмент дасть можливість іноземцям офіційно вести бізнес в Україні дистанційно. Планується також розвиток інструментів, які дозволять поширити практику дистанційного підписання угод у фінансовій сфері.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81449

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2171

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264603

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді