Як організувати закупівлі в умовах роботи вдома

Нині більшість роботодавців і працівників потрапили в ситуацію, коли немає можливості працювати на робочому місці, і потрібно організувати роботу вдома. Чи все так легко?

УВАГА!!! -40% на Експрес-курс для фахівців з публічних закупівель

ПДФО: розмір ставок в залежності від виду доходів

Щоб організувати закупівлі дома, керівник замовника повинен подбати про роботу тендерного комітету і уповноваженої особи. Адже закупівлі потрібного мають відбуватися.

Організувати закупівлі в умовах карантину допоможуть поради від редакції «Держзакупівель». Читайте:

Як працювати в умовах карантину уповноваженій особі замовника

Як організувати віддалену роботу тендерного комітету

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54810

Винагорода за ЦПД у Податковому розрахунку

Уклали цивільно-правовий договір – як показати відомості в додатках Д5 та Д1, коли донарахувати ЄСВ до мінімальної бази, за якими правилами відобразити в додатку 4ДФ.
2548

Алгоритм застосування ПСП та відповідальність бухгалтера

Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватися податкова соціальна пільга. Алгоритм застосування ПСП – у статті.
74512

Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ

Зарплатний звіт – це об’єднаний звіт з ЄСВ, ПДФО та військового збору. У даній консультації приділимо більше уваги загальним питанням, заповненню основної частини звіту та тих додатків, які стосуються ЄСВ. Також тут можна скачати бланк звіту, його додатків та зразки їх заповнення.
81783

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді