Працюючий пенсіонер: як перевести на дистанційну работу або у відпустку на період дії карантину

Теми:
Люди від 60 років зараз мають перебувати вдома. Також вони мають утримуватися від контактів з іншими особами, окрім тих, з якими вони спільно проживають. Як бути роботодавцю у цьому випадку?

-40% на вартість навчання Антикризові заходи та оплата роботи в умовах карантину

За рекомондаціями Уряду залишатися вдома мають усі особи, які досягли 60-річного віку. Виключення можуть бути в тому разі, якщо людина працює на підприємствах критичної інфраструктури та здійснює заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19 і не може працювати віддалено. Тоді вона маєте неухильно дотримуватися рекомендацій по масочному режиму, соціальній дистанції в 1,5 метра, наявності посвідчення особи та посвідки з місця роботи. У всіх інших випадках роботодавець має перевести вас у режим віддаленої роботи у визначеному вами місці самоізоляції.

Відповідно до законодавства, звільнення у період дії карантину заборонено. Працівник може претендувати на відпустки — оплачувану або без збереження заробітної плати, або на дистанційну роботу.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
297361

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді