Санкції для 1С: чи будуть продовжені?

Зареєстровано проект Постанови про продовження дії санкцій на програмні продукти російських розробників.

Зразок посадової інструкції бухгалтера

Санкції для 1С та інших російських програм: чи будуть продовжені?

Рада зареєструвала проект Постанови "Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 09.04.2020 р. № 3319.

У разі його схвалення на розгляд РНБО внесуть пропозицію щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до рішення РНБО від 28.04.2017 р., яке було введено в дію Указом Президента України від 15.05.2017 р. № 133/2017.

З 17 травня 2017 р. цими рішеннями було встановлено санкції РНБО щодо розробників "1С", "Парус", ABBYY, "Яндекс", "Вконтакте", "Мейл.ру" строком на 3 роки.

А тепер вирішується питання про продовження цих санкцій, термін дії яких скоро закінчується.

Крім цього, СБУ також пропонує продовжити санкції щодо російських соціальних мереж "Одноклассники" та "ВКонтакте" ще на 3 роки. Відповідні пропозиції Голова СБУ вніс до РНБО.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Видаткова накладна – бланк | зразок

Видаткова накладна – це первинний документ, який дає змогу обліковувати рух матеріальних цінностей, тож використовують бланк чи не всі установи. І хоча бухгалтери мають з нею справу мало не щодня, запитань щодо заповнення багато. Відповімо на найбільш поширені та дамо зразок.
118689

Акт приймання-передачі – бланк | зразок

✔️ Акт приймання-передачі основних засобів, майна, робіт, послуг має не одну форму. ✔️ Коли та яку застосовувати 2024 року, а також їх бланки та зразки – у статті.
298935

Міжбюджетні трансферти – облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати - експертний досвід.
9691

Переоцінка основних засобів: проводки

В балансі бюджетної установи усі активи, у т. ч. основні засоби, визнають за вартістю придбання, яка з часом змінюється. І тоді потрібна переоцінка основних засобів.
17794

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді