Розглядається перегляд відрахувань до держбюджету: кого стосується?

Уряд розглядає питання перегляду відрахувань частки прибутку державних підприємств до держбюджету.

Скачати податкову накладну за новою формою

Прибуток державних підприємств: чи будуть відрахування до держбюджету?

Про це повідомив Міністр інфраструктури 15 квітня під час онлайн-наради, в якій взяли участь керівники державних підприємств «Білгород-Дністровський МТП», «Бердянський МТП», «Ізмаїльський МТП», «МТП «Чорноморськ», «Маріупольський МТП», «Миколаївський МТП», «Одеський МТП», «Ренійський МТП», ДП «Херсонський МТП», «МТП «Южний», «СК «Ольвія».

⚡️ УВАГА!!! Знижка на передплату «Головбух: Бюджет» до 40%!

Раніше Міністр доручив керівникам портів та інших державних підприємств переглянути видатки на капітальне будівництво та актуалізувати стратегічні та інвестиційні плани через карантин, спричинений поширенням коронавірусу.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2024

Президент підписав Закон України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» від 09.11.2023 № 3460-ІХ (далі – Держбюджет 2024), який є основним фінансовим планом країни. Держбюджет-2024 набере чинності з 01.01.2024 р.
3428

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами – як заповнити

Звіт про заборгованість за бюджетними коштами форма 7д та 7 м подається як місячний, квартальний та річний за кожним з фондів окремо. Експертне пояснення щодо заповнення допоможе здати звіт без помилок.
32669

Державний бюджет 2022: все, що потрібно знати бухгалтеру

Затверджено Держбюджет на 2022 рік, а це означає, що ми маємо всі основні цифри та можемо вже зараз прикинути деякі розрахунки. Що і зробив експерт. Ми вже все порахували та підготували для вас зручні таблиці, які спростять вашу роботу.
12192

Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету

Структура кодування програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету затверджена наказом Мінфіну від 14.01.2011 №11. Код кожної бюджетної програми відповідає коду функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету
14784

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді