Кого оштрафують, якщо закупівлю проводили консультанти

Теми:

У замовника діє тендерний комітет або уповноважена особа. Однак керівник вирішив залучити сторонню організацію для закупівель. Хто відповідатиме за порушення під час проведення тендеру — закупівельник чи консультант?

Читати відповідь

Чи може стороння організація проводити закупівлі замість замовника

Редакція журналу підготувала для вас відповіді на інші не менш «життєві» запитання. Прочитайте:

На яку суму замовник-бюджетник може закуповувати мобільні телефони

Чи можна закуповувати вживане обладнання за кошти місцевого бюджету

Чи може УО під час закупівлі використовувати особистий електронний підпис

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
Кого оштрафують, якщо закупівлю проводили консультанти

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Як створити тендерний комітет

Усі бюджетні установи мусять проводити публічні закупівлі в електронній системі. Правове поле для цього встановлює Закон про публічні закупівлі. За його нормами замовники для проведення процедур закупівель можуть створити тендерний комітет. Як це зробити?
7045

Відпустка членів тендерного комітету: як бути із закупівлями

Як і решта працівників установи, члени тендерного комітету зібралися у відпустку. Що поробиш – справа буденна. От тільки тепер голова тендерного комітету має подбати про те, аби така відпустка не вплинула на проведення установою закупівель. Як правильно організувати роботу членів тендерного комітету, зараз і розповімо.
3890

Член тендерного комітету відмовляється голосувати: чого чекати

Тендерний комітет ухвалює свої рішення колегіально. Тобто всі його члени, які прийшли на засідання тендерного комітету, беруть участь у голосуванні. Передбачає закон і можливість відмовитися від голосування. А що чекатиме на члена, який не лише відмовився голосувати, але й покинув засідання?
2973

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді