ВАЖЛИВО: Карантин продовжено до 11 травня

На засіданні 22 квітня Уряд прийняв рішення продовжити карантин до 11 травня 2020 року.

ТЕСТ для бухгалтера: Як організувати і оплатити роботу у період карантину

ВАЖЛИВО: Карантин продовжено до 11 травня

Як зазначає прем’єр-міністр Денис Шмигаль, при ухваленні рішення Уряд спирався на моделювання аналітиків НАН України та дані МОЗ, які свідчать, що пік захворюваності може настати на початку травня.

Крім того, прем’єр зазначив, в Уряду є чіткий план виходу з карантину, який складається з 5 етапів.

Перший етап має назву «День К». Для його початку є дві умови:

  1. якщо протягом 10 днів відсоток виявлених випадків захворювання у країні не змінюється або коливається в межах 5%;
  2. лікарні заповнені пацієнтами з COVID-19 менш ніж на 50%.

За розрахунками Кабміну, «День К» має настати 12 травня.

Після цього, планується реалізувати наступні 4 кроки: збільшення кількості тестувань на коронавірус, покращення у забезпеченні лікарень та лікарів всім необхідним, запровадження Е-контролю самоізоляції як альтернативи обсервації, створення нових правил функціонування для об’єктів обслуговування населення з обов’язковим соціальним дистанціюванням, масочним режимом та постійною дезінфекцією.

Такі дії мають повернути частину людей на роботу, покращити емоційне здоров’я українців та дати старт розігріву економіки.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54485

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228597

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді