Для дисциплінарного провадження — наказ суб’єкта призначення

Мін’юст уніс зміни до:

  • Типового положення про управління забезпечення примусового виконання рішень міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України;
  • Типового положення про відділ державної виконавчої служби міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції України.

Для дисциплінарного провадження — наказ суб’єкта призначення

Визначив, що дисциплінарні провадження щодо керівників, державних виконавців та інших працівників управління забезпечення примусового виконання рішень/відділу державної виконавчої служби міжрегіональних управлінь Мін’юсту порушують шляхом видання суб’єктом призначення відповідного наказу/розпорядження. Порушення дисциплінарного провадження за поданням керівника неможливе без видання суб’єктом призначення відповідного наказу/розпорядження.

Із наказу Мін’юсту «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України» від 07.04.2020 № 1336/5

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86867

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10418

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді