Карантинні послаблення: що дозволили новою постановою

Постанова КМУ №291 продовжу карантин з 24 квітня по 11 травня і вносить деякі зміни до попередньої постанови №211.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

Карантинні послаблення: що дозволили із 23 квітня

Фактично Кабмін передбачив із 23 квітня 2020 року лише дві нові позиції, які стосуються передусім громадян та працівників:

1) дозволили проїзд у громадському транспорті осіб, які виявили бажання бути донорами крові, на підставі посвідчення донора крові або на підставі довідки, що видається донору за місцем медичного обстеження;

2) на період карантину та протягом 30 днів після його закінчення дозволено залучати працівників, які підлягають обов'язковим профілактичним медоглядам, строк профілактичного медогляду яких припав на період карантину, без проходження такого медогляду.

Крім того уточнили, що маршрути руху транспортних засобів, які були погоджені Нацполіцією в період дії карантину до 24.04.2020 р., продовжують діяти. Йдеться про службовий або орендований транспорт, який перевозить працівників підприємств, закладів та установ.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54516

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86358

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228636

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71463

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді