Цифровізація держпослуг: на службі у суспільства

Переведення державних послуг в режим онлайн-підтримки – це найбільш ефективний інструмент в умовах карантину.

Оновлений довідник програмної класифікації для використання у 2020 році

Цифровізація держпослуг: на службі у суспільства

Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час онлайн-брифінгу з впровадження цифрового ID-паспорта та біометричного закордонного паспорта громадянина у мобільному застосунку «Дія».

Він відзначив, що на порталі державних послуг «Дія» вже доступні перші соціально важливі онлайн-послуги для громадян та низка пріоритетних послуг для бізнесу.

За допомогою порталу можна розпочати бізнес, оформити низку ліцензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів. Загалом на порталі наразі реалізовано 27 публічних послуг онлайн, а скоро їх кількість зросте до 50.

Аби українці могли повноцінно користуватися перевагами державних послуг онлайн, які особливо затребувані в умовах карантину, запроваджено 7 онлайн-курсів, серед яких «Цифрові навички для вчителів», «Цифрова грамотність державних службовців» та «Оплата комуналки онлайн» тощо.

В плані Уряду до 2024 року забезпечити громадян можливістю 100% державних послуг та сервісів отримувати онлайн.

За інформацією з Урядового порталу

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54594

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді