Тимчасові проблеми із зв'язком

Теми:
Колеги, на нас напали хакери. Ми відбилися. Все вже працює як треба. Але сьогодні можуть бути проблеми з нашої телефонією.
Отож:
  • якщо вам потрібна технічна підтримка (документи, доступи, явки-паролі) - пишіть нам через Особистий кабінет (рятувальний круг у верхньому правому кутку на будь-якому з наших сайтів);
Тимчасові проблеми із зв'язком

  • якщо вам потрібна експертна підтримка "Гарячої Лінії", сьогодні пишіть туди ж - в Особистий кабінет на будь-якому з наших сайтів (вибравши тему "Запитання до експертів редакции");
  • якщо у вас питання по продовженню підписки - пишіть в чат в нашому інтернет-магазині (в нижньому правому куті).
Тимчасові проблеми із зв'язком

Всі наші продукти в повному порядку: електронні журнали, довідкові системи, онлайн-школи, портали - все працює, як треба. Всі наші співробітники на місці.

Поки ми працюємо над відновленням телефонії, пропонуємо наші видання БЕЗКОШТОВНО. Там вас чекають найактуальніші теми та відповіді на важливі питання.

Ми як і раніше поруч з вами. Бережіть себе!

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54508

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86354

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228625

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71449

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді