Орендну плату визначатимемо за новою Методикою

ТЕСТ для бухгалтера: Як організувати і оплатити роботу у період карантину

На погодження до ДРС Фонд держмайна України повторно надіслав проєкт постанови КМУ «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно».

Орендну плату визначатимемо за новою Методикою

Методику розрахунку орендної плати за державне майно (далі — Методика) затвердять у новій редакції.

Окрім цього, проєкт постанови КМУ передбачає, що Методику застосовуватимуть ОМС та бюджетні установи, що утримуються з місцевого бюджету, — якщо ОМС не затвердить для комунального майна окрему методику розрахунку орендної плати.

Із проєкту постанови КМУ «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно»

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Грошове забезпечення військовослужбовців 2024

Як правильно обчислити грошове забезпечення військовослужбовців 2024 року, у якому розмірі нарахувати, які виплати входять до нього, коли і де виплачувати, як оподатковувати — дізнаєтеся з даної публікації.
81446

Оплата відрядження держслужбовця у вихідний день

Держслужбовців направляють у службове відрядження для виконання посадових обов’язків поза межами постійного місця служби. Завдання, які виконує держслужбовець у відрядженні, різні і залежать від держоргану, в якому працює держслужбовець, держоргану, до якого його відряджено, кваліфікації та посадових обов’язків самого держслужбовця. Розглянемо якою буде оплата відрядження держслужбовцям.
2169

Хвороба під час відпустки: готовий розрахунок в обліку

Працівник захворів під час щорічної основної відпустки. У цій ситуації виникає чимало питань. Чи потрібно оплачувати листок непрацездатності, чи продовжувати відпустку, чи переносити її на інший строк. Потрібно робити перерахунок оплати відпустки через лікарняний чи ні. Відповіді на всі ці питання розглянемо по черзі.
708

Матеріальна допомога на оздоровлення: про головне

Матеріальна допомога на оздоровлення працівникам бюджетних установ зберігається й у 2024 році. Хто має право на таку матеріальну допомогу, як її оформити, розрахувати й оподаткувати – у цьому огляді.
264594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді