Робота на період карантину: Кабмін працює над створенням 500 тис. нових робочих місць

Вже скоро українцям пропонуватимуть нову роботу на період дії карантину з оплатою до 8 тис. грн на місяць.

Пошук по Класифікатору професій

Робота на період карантину: Кабмін працює над створенням 500 тис нових робочих місць

Про це повідомив Прем’єр-міністр в одному зі своїх інтерв’ю. Він зауважив, що така робота дасть можливість людям протриматись кілька місяців в умовах існуючих обмежень, заробляючи, а не чекаючи мізерних коштів від держави.

Зокрема, мова йде про роботу в соціальній, комунальній та бюджетній сферах. Також Шмигаль згадав і про «Велике будівництво», де, за його словами, близько 170 тисяч робочих місць і ще близько 150 тисяч – в супутніх сферах.

Як приклад, він зазначив, що українцям можуть запропонувати класти бруківку чи бути озеленювачем.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54485

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228597

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді