Протокол про адмінпорушення: планують удосконалити процедуру складання

13 квітня 2020 року ВРУ зареєструвала Законопроект №3327, за яким пропонується внести зміни до порядку складення протоколу про адміністративне порушення.

Калькулятор штрафів

Протокол про адмінпорушення: планують удосконалити процедуру складання

Законопроект детальніше визначає перелік відомостей про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності. Зокрема, відповідними змінами виключаються проблемні питання, пов’язані з отриманням персональних даних про таку особу.

Крім того, законопроект спрощує процедуру складання протоколу про адміністративне правопорушення, у разі:

  • відмови особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, від підписання протоколу,
  • відмови такої особи з’явитися до місця складання протоколу для його підписання.

Проект закону зобов’язує особу, яка складає протокол, додавати до протоколу докази направлення особі, яка не була присутня при складанні протоколу, пропозиції прибути до місця складання протоколу для його підписання та отримання одного примірнику протоколу.

Крім того встановлюється право уповноважених осіб збирати та надавати інформацію із персональними даними фізичної особи з метою складання протоколів про адміністративні правопорушення.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54485

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86331

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228597

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71401

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді