Декларування доходів: чи є суб’єктами декларування працівники патронатних служб?

Більшість працівників патронатних служб не повинні подавати декларації.

Нові ознаки доходу

Декларування доходів: чи є суб’єктами декларування працівники патронатних служб?

20 березня 2020 року вступив в дію Закон № 524, який, зокрема, звужує коло суб'єктів декларування. Відтепер більшість працівників патронатних служб не повинні декларувати свої доходи.

Тож якщо особа втрачає статус суб'єкта декларування згідно зі змінами, внесеними до закону, і вимоги фінансового контролю більше не поширюються на неї - вона не зобов'язана подавати декларацію.

Суб'єктами декларування залишаються працівники патронатної служби Президента України, зокрема його радники (крім тих, які виконують свої обов'язки на громадських засадах), помічники, уповноважені та прес-секретар, а також помічники суддів.

За інформацією з сайту НАЗК

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаткова відпустка посадовій особі ОМС за стаж державної служби

Посадовець органів місцевого самоврядування (ОМС) має можливість щорічної додаткової відпустки за вислугу років. Однак є посадовці ОМС, які мають ще й досвід державної служби. Чи зараховується стаж державної служби у вислугу років такого посадовця? Дізнаємося про це й тривалість таких відпусток.
12352

Додаткова відпустка державним службовцям: що врахувати

Додаткова відпустка державним службовцям надається після досягнення п’ятирічного стажу на держслужбі. На який строк надається додаткова відпустка держслужбовцям, коли і як її компенсувати та чим доведеться поплатитися за затримку розрахунку?
46975

Державна служба в умовах воєнного стану: соцпакет, обмеження та заохочення

Державна служба: ► закон про держслужбу ► мотиви зайняття посади державної служби ► зарплата та надбавки держслужбовцям ► соціальні гарантії держслужбовцям ► держслужба в умовах воєнного стану.
47071

Державна служба в Україні

Державна служба в Україні ► класифікація посад ► конкурс на зайняття посад ► строкове призначення ► переведення ► зміна істотних умов служби ► припинення державної служби
9057

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді