Більшість працівників патронатних служб не повинні подавати декларації.
Нові ознаки доходу
20 березня 2020 року вступив в дію Закон № 524, який, зокрема, звужує коло суб'єктів декларування. Відтепер більшість працівників патронатних служб не повинні декларувати свої доходи.
Тож якщо особа втрачає статус суб'єкта декларування згідно зі змінами, внесеними до закону, і вимоги фінансового контролю більше не поширюються на неї - вона не зобов'язана подавати декларацію.
Суб'єктами декларування залишаються працівники патронатної служби Президента України, зокрема його радники (крім тих, які виконують свої обов'язки на громадських засадах), помічники, уповноважені та прес-секретар, а також помічники суддів.
За інформацією з сайту НАЗК
Оцінювання державних службовців – хто визначає завдання і ключові показники для держслужбовців та як оцінюють результати виконання завдань?
Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації.
Оплата праці за посадами державної служби 2025 року як і минулого обмежується розміром та кількістю виплат згідно з Держбюджетом-2025. І хоча наразі маємо проєкт цього акта, вже однозначно можна сказати, чи буде підвищення зарплати держслужбовцям у 2025 році. Розглянемо детальніше якою буде зарплата держслужбовців, чи переглянуть посадові оклади на 2025 рік.
З 11 жовтня 2024 року набула чинності оновлена форма електронної декларації. Оновлене й повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
В даній статті розглянуто специфіку повноважень сільського голови, можливість виконання ним посадових обов’язків тимчасово відсутніх працівників, розмір доплати та порядок документального оформлення такого виконання.