Чи бути індексації у січні 2018 року?

Зарплату індексують, ураховуючи останнє підвищення посадових окладів за посадами, що обіймають працівники, а також право працівників на поточну суму індексації.

Індексації підлягає зарплата у межах прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Наразі такий мінімум становить 1762 грн.

Мінімальну зарплату підвищено: як бути з індексацією

У січні 2018 року право на індексацію виникає у працівників, посадові оклади яким востаннє підвищували у:

  • вересні 2017 року.
  • серпні 2017 року та раніше.

Відповідальність за непроведення індексації: чи є підстави в умовах обмеженого фінансування

Працівники, посадові оклади яким підвищували протягом жовтня 2017 — січня 2018 року, права на січневу індексацію не мають.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71445

Наказ про відрядження – всі зразки

Наказ на відрядження складають на особу, яку направляють для виконання роботи за кордон або в інший населений пункт. Експерт надає готові зразки наказі про відрядження або про його припинення.
131810

Нарахування лікарняного новоприйнятому працівнику: приклади розрахунків

Працівника щойно прийняли на роботу, а він захворів і подав до установи лікарняний листок. Бухгалтер має обчислити допомогу за цим лікарняним так, щоб не дати шансів перевіряючим із ПФУ чи Держпраці оштрафувати установу. Тож як правильно розрахувати лікарняні новоприйнятому працівнику, якщо відпрацьовано менше місяця або менше 6 місяців?
13892

Розрахунок компенсації за невикористану відпустку

✔️Коли виплачується компенсація за невикористану відпустку? ✔️Чи компенсувати невикористані відпустки під час воєнного стану? ✔️Як обчислити компенсацію за невикористану відпустку та провести розрахунок відпускних при звільненні? ✔️Як у 2024 році порахувати компенсацію відпустки, право на яку здобуто у 2023 році та раніше?
347711

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді