Підвищення кваліфікації педпрацівників у 2018 році

Уряд розпорядженням від 17.01.2018 № 17-р затвердив додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році.

Так, підвищення кваліфікації за новим Державним стандартом початкової освіти та сучасними освітніми методиками проходитимуть:

  • вчителі початкової школи;
  • заступники директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи у початкових класах;
  • вчителі іноземних мов, які навчають учнів перших класів;
  • вчителі закладів загальної середньої освіти, у яких діти навчаються мовами національних меншин.

Як встановлюватимуть посадові оклади вчителів за новим Законом про освіту

Підвищуватимуть кваліфікацію заклади післядипломної педагогічної освіти. Вони залучатимуть до реалізації освітньої програми тренерів, юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців.

Зміни у виплаті педпрацівникам щорічної грошової винагороди за сумлінну працю та зразкове виконання службових обов’язків

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86359

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
9714

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді