Строки проведення атестації для лікарів планують перенести

У СПО об’єднань профспілок обговорюють проєкт наказу МОЗ «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України».

Строки проведення атестації для лікарів планують перенести

На період дії карантину у 2020 році переноситься, зокрема атестація на визначення знань та практичних навичок з присвоєнням/підтвердженням звання «лікар-спеціаліст», а також присвоєння/підтвердження кваліфікаційної категорії лікарів.

Термін дії посвідчень про кваліфікаційну категорію та сертифікатів лікаря-спеціаліста, який спливає у період 11.01—11.06.2020, подовжать на один календарний рік.

Лікарі, термін дії посвідчень про кваліфікаційну категорію та сертифікатів лікаря-спеціаліста яких сплив у період з 12.03—11.06.2020 та які не атестувались до 12.03.2020, мають право атестуватись у шестимісячний термін після закінчення карантину.

Із проєкта наказу МОЗ «Про затвердження змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86660

Щорічна відпустка освітян і науковців – проблемні питання

Експерт розглядає на прикладах, як рахувати кількість днів щорічної основної відпустки освітянам і науковцям на прикладі відпустки вихователя у залежності від того, скільки місяців було відпрацьовано – менше 10 чи більше, повні ці місяці були чи ні.
10164

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді