Порушення норм пожежної безпеки: що чекає на підприємство?

При порушенні правил та норм пожежної безпеки на підприємстві говорити про його повне або часткове зупинення можна лише за рішенням адміністративного суду, якщо це є крайньою необхідністю та лише за умови неусунення виявлених недоліків.

Калькулятор штрафів

Порушення норм пожежної безпеки: що чекає на підприємство?

Центральний орган виконавчої влади, який здійснює державний нагляд у сфері техногенної та пожежної безпеки, реалізовує контроль шляхом проведення планових та позапланових перевірок відповідно до закону.

В разі виявлення порушень центральний орган має звернутися до адміністративного суду щодо застосування заходів реагування у вигляді повного або часткового зупинення до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки роботи підприємства.

Суд, після визначення правомірності знайдених порушень, робить висновок щодо заходів по усуненню недоліків підприємством. І лише в разі їх неусунення може постати питання про часткове або повне зупинення його діяльності.

Порушення норм пожежної безпеки: що чекає на підприємство?
Ірина Житковаголовний редактор Експертус Кадри
Баланс робочого часу — 2020 стане у пригоді, щоб правильно скласти графіки роботи на наступний рік та спланувати фонд заробітної плати. Дізнайтеся про можливе перенесення робочих днів у 2020 році та скачайте Баланс робочого часу на 2020 рік.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4772

Анкета про виконання головним бухгалтером бюджетником своїх повноважень – зразок заповнення

⚡️Триває оцінювання діяльності головних бухгалтерів. Публікуємо зразок анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень. Перевірте, чи коректно заповнили анкету у 2024 році, адже ще є час на виправлення.
84502

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді