Дія: розширюються рамки співробітництва Мінцифри та Вайбер

З допомогою Viber Мінцифри розширює майданчики для комунікації. Вже створено декілька спільнот для користувачів мобільних застосунків.

ЗРАЗОК відомості видачі/повернення масок і респіраторів

Дія: розширюються рамки співробітництва Мінцифри та Вайбер

А саме:

  • Дія, де публікується інформація про онлайн-сервіси державних послуг
  • Дія.Цифрова освіта з інформацією про нові освітні серіали на онлайн-платформі з цифрової грамотності
  • чат Дія.Цифрова освіта для вчителів для обміну інформацією
  • Fedorov, де Віцепрем'єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров публікує інсайди Дії та Мінцифри.

COVID-19: антикризові зміни — 2

Це єдині верифіковані та підтверджені спільноти Міністерства цифрової трансформації у Viber, в яких публікується достовірна інформація з офіційних джерел Мінцифри.

На думку заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан, головна перевага співробітництва з Viber полягає в тому, що це найбільш популярний месенджер в Україні, яким активно користуються мільйони громадян. Тому від такого партнерства очікують збільшення кількості українців, які користуватимуться всіма можливостями, які надає Дія.

За інформацією з сайту МКЦТУ

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54593

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86451

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді