Санаторні путівки для «чорнобильців»: визначено розмір компенсації закладам на 2020 рік

Постановою №339 від 06.05.2020 року Кабмін встановив розміри грошової компенсації закладам вартості путівок для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

Санаторні путівки для «чорнобильців»: визначено розмір компенсації на 2020 рік

Її отримають санаторно-курортні заклади і заклади оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Така компенсація надаватиметься шляхом безготівкового перерахування коштів санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, за надання послуг із лікування або оздоровлення осіб:

  • віднесених до категорії 1 — 7 700 грн;
  • віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 23 420 грн;
  • дітей, яким установлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою — 15 300 грн.

Застосовуватимуть ці розміри з 01.01.2020.

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
5187

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
47859

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії

Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
70258

Призначення і виплата грошової допомоги військовослужбовцю у разі інвалідності або втрати працездатності

Експерти детально пояснюють, за яких умов призначають та виплачують одноразову грошову допомогу у разі інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності військовослужбовцю.
892

Розрахунок пенсії в Україні – 2024

На розмір пенсії впливають зараз страховий стаж, середня зарплата в Україні та фактична зарплата (дохід), який раніше отримував працівник і сплачував з нього соціальний внесок. Також існує й механізм автоматичного перерахунку пенсій (індексації), який враховує інфляцію та зростання середньої зарплати. Розглянемо, як визначається розмір пенсії та вплив на цей розрахунок середньої зарплати.
62543

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді