Закупівля респіраторів: Львівський лабораторний центр заключив договір на закупівлю зі значною переплатою

Закупівлю було проведено за спрощеною процедурою, і вартість респіраторів за цим договором виявилася значно вищою за ціну аналогічного товару на ринку.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Закупівля респіраторів: Львівський лабораторний центр заключив договір на закупівлю зі значною переплатою

Договором було придбано 320 респіраторів моделі 3M 9322+ Aura. Респіратори такої моделі є із різним рівнем захисту, однак у коментарі виданню контактна особа замовника повідомила, що замовили респіратори типу FFP2. Так як загальна сума контракту становить 107 тисяч гривень, виходить, що вартість одного респіратора становитиме 335 грн за штуку. Це значно дорожче, ніж на ринку та інших тендерах.

Наприклад, Міловський центр первинної медико-санітарної допомоги (Луганська область) купив респіраторіву березні – по 195 грн/шт, а Надвірнянська РДА на початку травня – за 201 гривень за одиницю. Також, до епідемії, такі респіратори часто купували за ще нижчими цінами. Зокрема Краматорський протитуберкульозний диспансер у лютому замовляв їх за 93 гривні.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3532

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34649

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5577

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29022

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді