Закупівлі програмної продукції: Держава замовила систему реагування на кіберзагрози

Держпідприємство «Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки» Міністерства інфраструктури України 24 квітня за результатами тендеру замовило ТОВ «Софтліст» програмного забезпечення та «хмарних» послуг на 28,35 мільйонів гривень.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Закупівлі програмної продукції: Мінінфраструктури замовило систему реагування на кіберзагрози

До липня підрядник поставить і впровадить програмний комплекс зі створення галузевої системи комплексного контролю та моніторингу кібербезпеки на транспорті «I-Cyber».

Строк дії ліцензій на використання софту і строк користування потужностями обробки й зберігання даних у сфері інформатизації хмарного центру обробки даних «De Novo» становлять рік.

Переможна пропозиція «Софтліст» на 5,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі.

Конкурентами переможця на торгах були ТОВ «Оптідата», ТОВ «Гартен-Консалтинг» і ТОВ «Кубіт».

За інформацією з сайту Dozorro

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
Закупівлі програмної продукції: Мінінфраструктури замовило систему реагування на кіберзагрози

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3525

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34647

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5570

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29021

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді