ВРУ: Прийнято Законопроект щодо недопущення зловживань у сфері банкрутства

Законопроект №3322 направлений на створення дієвого механізму на період дії карантину, встановленого Кабміном на запобігання поширення коронавірусної хвороби, для уникнення проблем, що виникатимуть під час реалізації положень Кодексу України з процедур банкрутства.

Організація роботи бухгалтерської служби

ВРУ: Прийнято Законопроект щодо недопущення зловживань у сфері банкрутства через маніпуляції із заходами по боротьбі з коронавірусом

Зокрема, пропонується внести зміни до Кодексу України з процедур банкрутства, якими буде передбачено можливість проведення зборів та комітету кредиторів дистанційно та продовження строків проведення попереднього засідання суду у справі про банкрутство.

Також, проектом пропонується:

  • тимчасово на період дії карантину, та протягом 90 днів з дня його відміни не відкривати провадження у справах про банкрутство боржників, що виникли з 01 лютого 2020 року;
  • продовжити строк, у який боржник зобов’язаний звернутися до господарського суду із заявою про відкриття провадження у справі;
  • надати право комітету кредиторів прийняти рішення про зупинення проведення аукціонів з продажу майна боржника;
  • зупинити нарахування відсотків на зобов’язання боржника перед кредиторами, які реструктуризовані планом санації чи реструктуризації боргів боржника.

За інформацією з сайту ВРУ

Вебінарний марафон до Дня бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Облік основних засобів 2024: від придбання до списання

Облік основних засобів: ➤ придбання ➤ амортизація ➤ реконструкція | модернізація | поліпшення | ремонт ➤ переоцінка вартості ➤ дооцінка й відновлення корисності ➤ уцінка й втрата від зменшення корисності ➤ вибуття, списання
270922

Наказ про відкликання з відпустки

Відкликання з відпустки працівника – чи можна це зробити? Як скласти розпорядження про відкликання з відпустки, наказ? Роз’яснимо покроково.
50830

Як вести касові операції

Хоча більшість розрахунків проводиться безготівково, окремі установи або за окремими операціями все ж проводять розрахунки готівкою. Розглянемо як проводити касові операції.
8027

Форма 1-ОПП: нюанси заповнення

Щоб зареєструватись у відповідному органі ДПС як платники податку, бюджетні установи зобов’язані подати контролюючому органу заяву – форма 1-ОПП. Розглянемо, що це за форма, коли її слід подавати і як заповнювати.
60097

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді