Закупівлі заохочувальних відзнак: Нацполіція зробила замовлення на 5,7 млн грн

Провівши відкриті торги Національна поліція України закупила понад 33 тисячі мідних медалей – відомчих заохочувальних відзнак. Вартість угоди за результатами тендеру склала 5,74 мільйонів гривень.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Закупівлі заохочувальних відзнак: Нацполіція зробила замовлення на 5,7 млн грн

Свої пропозиції на торги подали три фірми, які й було допущено до аукціону. У підсумку економічно найвигіднішу пропозицію подало ТОВ «Герольдмайстер».

За умовами контракту до кінця травня фірма повинна поставити 33 тисячі 300 медалей, виготовлених зі сплавів міді.

Із них 14 тисяч мають бути з написом «10 років сумлінної служби», 10 тисяч — «15 років сумлінної служби», 8,3 тисячі — «20 років сумлінної служби», і ще одна тисяча — «Ветеран служби». В середньому ціна однієї медалі становить 174 гривні.

Ці відзнаки, зауважують журналісти, затвердив своїм наказом міністр внутрішніх справ Арсен Аваков навесні минулого року.

За інформацією з сайту Dozorro

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

ТОП-3 способи визначення та призначення уповноваженої особи

Закон про публічні закупівлі передбачає три способи призначення уповноваженої особи, яка буде відповідальною за організацію та проведення закупівель в установі. Який спосіб обрати та на що при цьому звернути увагу детальніше в публікації.
3524

Протокол тендерного комітету – зразок

Протокол тендерного комітету – це документ, яким оформлюють рішення, прийняті на засіданні тендерного комітету. З’ясуємо, як правильно його скласти.
34642

Спрощені закупівлі – алгоритм роботи

Спрощені закупівля – це вид закупівель, що є результатом нормативного урегулювання допорогових закупівель. Головними ознаками спрощеної процедури закупівлі є необтяжливий алгоритм проведення та мінімальна кількість документів, які мають надати учасники. А звідси – можливість швидко закупити необхідні товари, роботи чи послуги.
5568

Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель

Що повинен знати фахівець з публічних закупівель, які він має права, завдання та обов’язки і яку відповідальність нестиме у разі порушення — визначає посадова інструкція фахівця з публічних закупівель. Наведемо її зразок.
29018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді