Тепер держслужбовці зможуть працювати і після досягнення 65 років.
Як узгодити штатний розпис із оновленим Класифікатором професій: 6 таблиць

Відповідні зміни передбачає законопроект №4096, прийнятий за основу Верховною Радою 03 грудня 2020 року.
Проектом вносяться зміни до Закону про державну службу, дозволяючи призначати особу, яка досягла 65-річного віку, на посаду держслужбовця терміном на 1 рік, з правом повторного призначення без обов'язкового проведення конкурсу.
Також проект дозволяє держслужбовцю, що досяг 65 років, залишатися на службі, але не більше як до досягнення ним 70-річного віку.
За матеріалами ВРУ
Під кінець року у бухгалтера справ по вуха. Одні — потрібно зробити негайно, інші — можна відтермінувати. Перевірте за чеклістом, що готово, а що ні, і поставте свої відмітки.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Про зміни в нарахуванні зарплати держслужбовців у 2025 році, посадові оклади, граничні розміри премій, доплат та надбавок — говоримо у статті. Скористайтеся підказками експерта і нараховуйте зарплату держслужбовцям без помилок
Хто подає звіт про кількісний та якісний склад державних службовців, у якому форматі, які показники включити та на які дані спиратися? У статті розберемо всі нюанси заповнення звіту та дамо підказки по заповненню.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
У статті роз’яснюємо, як класифікують посади держслужби в Україні за категоріями А», «Б» та «В». Дізнайтеся про вимоги до кожної категорії, хто має право на призначення без конкурсу, та які ранги присвоюють держслужбовцям у 2025 році